Važno ! Important!
Počele su pripreme, treninzi natjecatelja u novijoj, ali vrlo atraktivnoj disciplini ribolova pastrve na jezeru AREA TROUT.
Treća po redu službena liga AREA TROUT počinje 07. veljače, a održat će se u 6 kola sa po 17 okršaja svak sa svakim u trajanju od po 16 minuta. Sustav natjecanja sigurno će iznjedriti najbolje, jer nakon tolikog broja mečeva gotovo je nevjerojatno da se netko može primaknuti vrhu slučajno.
Prijavljeno je 17 natjecatelja, a zgodno je znati da je među njima i zvijezda naše estrade Toni Cetinski. Svima bez iznimke želimo puno sreće, i što bolji plasman, a pobijedit će sigurno najbolji. Petorica najuspješnijih ostvaruju plasman u reprezentaciju Hrvatske koja će početkom studenoga nastupiti na svjetskom prvenstvu u Japanu.


Nema komentara